GRAMY CAŁE WAKACJE! – Teatr Polonia

Teatr Polonia zaprasza: Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że naszych kasach oraz za pośrednictwem strony internetowej teatru nabyć można bilety na spektakle, które zaprezentujemy w lipcu i sierpniu. Jak każdego roku, także i tego lata będziemy grać dla Państwa przez całe wakacje!

GRAMY CAŁE WAKACJE!

Zaprosimy widzów na nasz najnowszy spektakl MEDEA w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej z Magdaleną Boczarską w roli Medei, a także spektakle znane już Państwu m.in. cieszącą się niesłabnącym powodzeniem DANUTĘ W. z Krystyną Jandą w roli Danuty Wałęsy, ZMIERZCH DŁUGIEGO DNIA Eugene O’Neilla w reż. Krystyny Jandy – klasykę amerykańskiego dramatu, czy poruszające i niezwykle opowiedziane KONSTELACJE Nicka Payne’a z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim w obsadzie.

Cieszy nas niezwykle, że podobnie jak w latach poprzednich, także i tego roku zaprosimy Państwa też na bezpłatne, plenerowe spektakle na Placu Konstytucji! Zapraszamy już od 8 lipca, polecając szczególnej uwadze premierę spektaklu dla dzieci, czyli JASIA I MAŁGOSI Jana Brzechwy w reż. Adama Biernackiego, na którą zaprosimy już 19 lipca.
Na naszej stronie internetowej dostępny jest dokładny repertuar spektakli plenerowych, zachęcamy do sprawdzania, co zobaczyć będzie można na Placu Konstytucji tego roku.

Bilety jak zwykle można kupić online na naszej stronie www, wchodząc w zakładkę repertuar, a także bezpośrednio w kasie. Kasy biletowe są czynne codziennie między 12 a 19, kontaktować się można z nimi również telefonicznie pod numerem 22 622 21 32.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: https://teatrpolonia.pl/pr/278295/gramy-cale-wakacje-278295

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

“Mój pierwszy raz” – ludzkie spojrzenie w teatralnym wydaniu

“Mój pierwszy raz” – ludzkie spojrzenie w teatralnym wydaniu Są na świecie takie tematy, z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *