Targ Śniadaniowy na Mokotowie START

Targ Śniadaniowy powraca na Skwer AK Granat!… w każdą SOBOTĘ i NIEDZIELE od 10:00 do 17:00 na Skwerze (róg ul. Puławskiej i Woronicza) będziemy relaksować się na trawie i zajadać pysznym jedzeniem 🙂 Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie niedziele razem z nami! Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Po raz pierwszy TŚ będzie dwudniowy w tym miejscu. Planowane są wydarzenia towarzyszące sobotnim spotkaniom tak jak — Potańcówki, Koncerty i zabawa do wieczora (szczegóły podawać będziemy zgodnie z planowanymi działaniami)

Tradycyjnie czekać na Was będą:

— szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców:
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i mięsożerców. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
— oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów
— jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
— moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne
— działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, kulinarne)
— plac zabaw dla dzieci
— wypożyczalnia kocyków
— urządzenia audio od Sony

Program atrakcji powstaje na bieżąco i jest publikowany na ścianie aktualnej strony właśnie tutaj 🙂
Zapraszamy do współpracy: wspolpraca@targsniadaniowy.pl
Zgłoszenia Wystawców: wystawcy@targsniadaniowy.pl
Marketing: marketing@targsniadaniowy.pl
Kontakt z biurem — 508121891

***

Targ Śniadaniowy to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu. W każdy można u nas spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów.

W niezobowiązującej atmosferze podczas śniadania na świezym powietrzu relaksujemy się po pracowitym tygodniu. Zajadamy się smakołykami, uczestniczymy w różnych warsztatach, bawimy się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu odpoczywamy myśląc o niebieskich migdałach. Integrujemy się ze sobą, jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.

Do zobaczenia!

Źródła: warsaw.carpediem.cd, targsniadaniowy.pl

Dookoła cogdziekiedy

cogdziekiedy

Sprawdź również

BRÓDNOWSKI UNIWERSYTET DZIECI PRZECHODZI DO SIECI.

Bródnowski Uniwersytet Dzieci przenosi wykłady do sieci Od 7 listopada wykłady będą się odbywały wyłącznie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *