PERCIVAL WILD HUNT LIVE W WARSZAWSKIM PALLADIUM

PERCIVAL WILD HUNT LIVE W WARSZAWSKIM PALLADIUM

Zarezerwuj 12 października – piątek, godzina 18:00 – na to niesamowite wydarzenie, jakim jest występ grupy muzycznej Percival Schuttenbach, w teatrze Palladium. Współtwórcy ścieżki dźwiękowej, do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, są rozpoznawalni na całym świecie i podbili niejedną scenę swoim niepowtarzalnym klimatem.

Marcin Somerlik

Uczestnicząc w koncercie, będziesz mieć okazję usłyszeć nie tylko dobrze znane utwory wykorzystane w grze, lecz także po raz pierwszy zobaczysz materiały video, które nigdy wcześniej nie zostały opublikowane! Artyści w strojach i scenografii, nawiązującej do klimatu gry, zaprezentują piosenki w oryginalnej wersji. Dzięki czemu przeniesiesz się w czasie do XIII wieku na Kontynent, gdy zamieszkiwały go elfy, driady i inne mroczne stworzenia ze świata Wiedźmina. Dodatkowo na scenie pojawią się akrobaci z teatru AVATAR, którzy dali pokaz umiejętności między innymi na wszystkich stadionach podczas Euro 2012!

Muzyka wielokrotnie nagradzanego zespołu Percival Schuttenbach to słowiański folk metal, natomiast sami muzycy określają ją „Nową Falą Polskiego Heavy Folku”. Łączą współczesne instrumenty (takie jak gitara akustyczna, elektryczna i basowa, perkusja, wiolonczela elektryczna) z instrumentami ludowymi, etnicznymi – m.in. lutnią, lirą czy mandoliną. Efekt jest fenomenalny i przyprawia o ciarki słuchaczy z całego świata. Ścieżka dźwiękowa z gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zdobywa mnóstwo pozytywnych opinii graczy, a także dziennikarzy.

Zabierz ze sobą znajomych i kup swój bilet już dziś – ceny zaczynają się od 80 zł i dostępne są na ticketmaster.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn.

Miejsce: Palladium, Ul. Złota 9, 00-019 Warszawa.

 

Milena Hausmann

 

Dookoła Milena Hausman

Milena Hausman

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *