„Dwie Godziny dla Rodziny” spektakl i animacje plastyczne

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice, serdecznie Was zapraszamy na kolejne „Dwie Godziny dla Rodziny”, które odbędą się w niedzielę 18 listopada o godz. 12.30. W programie spektakl „Tajemnice Żabiego Stawu” Teatru Ptasie Melodie oraz animacje plastyczne. Dla dzieci od 3 lat.
18.11,(niedziela) godz. 12.30

Po raz pierwszy na naszej scenie zagości Teatr Ptasie Melodie, który zaprezentuje Wam spektakl „Tajemnice Żabiego Stawu”. Aktorzy w swoim przedstawieniu pokazują dzieciom, że miłość i dobro zawsze zwycięża.
Magiczna opowieść dzieje się w Literowym Królestwie, które słynie z pięknych wierszy i poematów. Pewnego dnia spokój Królestwa zmąciła zła Czarownica. Ukradła mieszkańcom wszystkie literki, a atrament w kałamarzach zamieniła w wodę. Sprytny Chochlik Skierka z pomocą dzieci chce odzyskać litery i przywrócić porządek. Ale czy aby na pewno Czarownica jest taka zła, jak mówią o niej wszystkie bajki? Tego dowiecie się Kochani oglądając przedstawienie, po którym oczywiście zaprosimy Was na zajęcia plastyczne.

Bilety 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun). Przedsprzedaż od 13.11 w kasie Bok i na Eventim

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Carla Goldoniego 1
Warszawa 01-913

Źródło: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/dwie-godziny-dla-rodziny-spektakl-i-animacje-plastyczne/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *