KLUB TENISOWY BREAK : wakacje z rakietą i nowy nabór do grup!

Tenisowi zapaleńcy, jakich w Klubie Tenisowym Break niemało, mogli całe tegoroczne wakacje spędzić z rakietą w dłoni. Dwa turnusy obozu tenisowego w Ostoja Sport Resort na Mazurach, stajonarne półkolonie przez całe dwa miesiące w Warszawie przy Korkowej 78 oraz super opcja na granie z dodatkową godziną kortu gratis. Wszystko dla kochających zdrowy wycisk, “szachy” na korcie i wysiłek uwalniający endorfiny.

   Ostoja to nasza ulubiona i sprawdzona baza majówkowo-wakacyjna. Tenis w postaci treningów technicznych, taktycznych i sparingów o każdej porze dnia i nocy, profesjonalne treningi ogólnorozwojowe, plażowanie i kąpiele w klimatycznym jeziorze Kownatki, park linowy,kajaki i ekstremalne pływanie na bananie, emocjonujący Runmagedon, ekscytująca gra terenowa Agent, balonowe bitwy,sprawnościowe olimpiady, wyprawy rowerowe – nie sposób wymienic wszystkich aktywności i rozrywek, które kadra Break-a zapewniała uczestnikom. Dzieci i rodzice mieli zapewnioną masę atrakcji. Było ciekawie, wesoło, kolorowo i bezpiecznie.

Z roku na rok coraz popularniejsze i liczniejsze stają się Campy Break czyli półkolonie na kortach. Dzięki naszym pomysłowym trenerom, rozmaitym ciekawym zajęciom, zabawom w basenie, mega tyrolce,  pysznym posiłkom dzieciaki świetnie spędzają czas pomimo że nie wyjeżdżają z Warszawy.

  Zdjęcia z wakacji i nie tylko, relacje z wydarzeń i wyniki turniejowe zawodnków KT Break na naszej stronie www.tenisbreak.pl i na facebooku Break Klub Tenisowy .

   Rok szkolny 2019/2020 rozpoczynamy DNIEM OTWARTYM, który odbędzie sie 8 września w niedzielę. Trenerzy przeprowadzą pokazowe, bezpłatne treningi tenisowe dla wszystkich chętnych od lat 4 to 104 ! Dokładnych informacji o naborze i zajęciach tenisowych  udzieli niezastąpiony Trener Paweł Caruk 604 962 229.

   Nowy sezon tradycyjnie przywitamy rodzinnym turniejem tenisowym “Michałufka”. Już  29 września zapraszamy do udziału dzieci oraz dorosłych. Więcej info w aktualnościach na stronie www.tenisbreak.pl  oraz na facebooku Break Klub Tenisowy.

tekst Magda Szmyd

zdjęcia Aga Caruk

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *