Strona Główna / Kultura / Tam gdzie zaczynają się dalekie podróże – fotografia lotnicza

Tam gdzie zaczynają się dalekie podróże – fotografia lotnicza

Jak fotografia lotnicza stała się moją pasją? Co to znaczy być „spoterem”? Podczas spotkania zaprezentuję fotografie samolotów, podzielę się wiedzą o nich i  opowieściami o tym, co dzieje się za ogrodzeniem lotniska. Zobaczysz zdjęcia rzadkich typów samolotów, poznasz historie z nimi związane, dowiesz się jak wygląda „chrzest” samolotu i jak wiele trzeba poświęcić, aby zrobić unikalne zdjęcie.

O AUTORCE WYDARZENIA:

Małgorzata Pawluk – na co dzień pracuje jako konsultant doradztwa personalnego. Odkąd pamięta zawsze patrzyła w niebo i obserwowała samoloty. Wygrany konkurs organizowany przez Lotnisko Chopina  umożliwił Jej wejście na płytę lotniska …… i od tego zaczęła się Jej pasja fotografowania samolotów, zdobywania wiedzy o nich, o liniach lotniczych i o tym co dzieje się na lotniskach. Pasję fotografowania samolotów dzieli z pasją jeździectwa konnego. Marzy o tym by lecieć linią Etihad Airways i mieć możliwość zrobienia zdjęcia we wnętrzu ich samolotu.

8 kwietnia godzina 18:30

Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”

Powstańców Śląskich 44

wstęp wolny

 

Bemowskie Centrum Kultury

 

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *