Strona Główna / Aktualności / Wieczór Międzynarodowy – Kuba

Wieczór Międzynarodowy – Kuba

Serdecznie zapraszamy 7.11.2018 (środa) o g.18.00 na Wieczór międzynarodowy – KUBA

KUP BILET

W programie: koncert muzyki latynoskiej w wykonaniu duetu „MELAO”, pokaz instrumentów oraz mini warsztaty taneczne poprowadzi Yoilan Perez Hariette . Podczas wieczoru usłyszymy rytmy cha cha cha,  merengue, bachata, bolero. Wystąpią Yoilan Perez Hariette –  śpiew,  gitara akustyczna, Conga, bongos, guiro oraz Jorge Avila – śpiew, gitara akustyczna; bongos cajon. Film z komentarzem zaprezentują Anna i Krzysztof Kobus “Muzeum niespełnionych marzeń”.

Wieczór będzie wzbogacony o występy tancerek z SHO Salsa Ortodox School,  quiz z nagrodami oraz degustację i sprzedaż przekąsek kubańskich.

Bilety 20zł. Przedsprzedaż od 23.10 w kasie BOK

Kuba to mieszanka piorunująca, gdzie nic nie jest takie jakim się wydaje. Zapraszamy na spotkanie z zaułkami Hawany i starymi autami. Zobaczymy wielkanocną procesję i obchody 1 maja. Zanurkujemy na wrakach w Zatoce Świń, a w Santiago odkryjemy tajemnice ewolucji i rewolucji. W Trynidadzie zatańczymy salsę, odwiedzimy dom religii Santerii i wyruszymy na plantację trzciny cukrowej. Spróbujemy też drinka Hemingwaya i dania z krokodyla.

Anna i Krzysztof Kobusowie – podróżnicy, fotografowie i dziennikarze, którzy łączą pasję poznawania i opisywania świata. Na Kubie ukończyli kurs nurkowania, nauczyli się przygotowywać mojito oraz tańczyć salsę. Są autorami zdjęć do blisko 25 albumów (z czego większość poświęconych jest Polsce), gdyż uważają, że nasz kraj jest absolutnie niezwykły i wart dokładnego poznania. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły i książki podróżnicze, można je też zobaczyć na stronie www.travelphoto.pl. Od kiedy ich rodzina powiększyła się podróżują z synkami Michasiem i Stasiem. Efektem licznych doświadczeń zebranych podczas rodzinnych podróży było stworzenie portalu Małego Podróżnika (www.malypodroznik.pl)

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Carla Goldoniego 1
Warszawa 01-913

Żródło: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/wieczor-miedzynarodowy-kuba/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

Warszawska Szkoła Filmowa przedstawia: Family matters

Film 6.2 godzina 19.00 DK Kadr, ul. Rzymowskiego 32, sala: Broadwaywstęp wolny Tytuł pokazu “FAMILY …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *