ZooEgzotyka, czyli cykliczne wydarzenie dla odważnych.

Egzotyczne rośliny, ogromne pająki, jadowite węże, kolorowe jaszczurki, żółwie, ryby, owady i żaby to elementy jednej z największych w Polsce wystaw zwierząt egzotycznych połączonych z targami, które cyklicznie odbywają się na warszawskiej Pradze w Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Siennickiej 40 ).

Organizatorzy wydarzenia ZooEgzotyka szykują dla gości wachlarz najróżniejszych atrakcji, które przypadną do gustu nie tylko miłośnikom terrarystyki, akwarystyki i botaniki, lecz także rodzinom z dziećmi, czy parom. Oprócz dziesiątek stoisk przygotowanych przez wystawców z całej Polski odwiedzający będą mogli zobaczyć różnie egzotyczne zwierzęta i rośliny oraz uczestniczyć w ciekawych wykładach lub rozmowach, które przybliżą środowiska i tryb życia wielu gatunków.

Dodatkowo specjalnym gościem eventu będzie Kuba Zając, miłośnik i znawca pająków, prowadzący kanał na YouTube “Ptaszniki Zająca”, w którym opowiada o doświadczeniach zdobytych podczas podróży.

 

INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

godziny otwarcia:

Niedziela 10.02.2019 10:00-16:00

– Bilet wstępu normalny: 15 zł

– Bilet wstępu ulgowy: 10zł

(dla uczniów i studentów za okazaniem ważnej legitymacji oraz emerytów)

– Bilet rodzinny: 40 zł

(2 dorosłych+2 dzieci)

Bilety można nabyć przez internetowy portal bilety24.pl

 

Gabriela Chałupa

 

 

Dookoła Gabriela Chałupa

Gabriela Chałupa

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *