Spotkanie z Gwiazdą – Kulisy sławy. Tadeusz Woźniak

Zapraszamy Spotkanie z Gwiazdą – Kulisy Sławy naszym gościem będzie Tadeusz Woźniak.
Bard polskiej piosenki, twórca takich przebojów jak “Zegarmistrz światła”, “To będzie syn”, “Zapach i smak pomarańczy”. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wilkowski.
22 lutego, piątek, godz. 19.00

Bilety 35 zł, przedsprzedaż od 12.02 .

Tadeusz Woźniak
Kompozytor, pieśniarz. Debiutował 1966 roku dokonując pierwszych nagrań radiowych i płytowych. Ma w dorobku muzykę do kilkuset piosenek, blisko 100 inscenizacji teatralnych, wielu przedstawień Teatru Telewizji, programów poetyckich a także filmów dokumentalnych i animowanych.
Napisał i wykonał piosenkę tytułową i oprawę muzyczną do serialu TVP „Plebania”. Skomponował także muzykę do „Pana Tadeusza” – filmu Ryszarda Ordyńskiego z 1928 wydaną przez Filmotekę Narodową w 2014 roku.
Otrzymał wiele nagród za muzykę do spektakli teatralnych a także Nagrodę Główną na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Zegarmistrz światła). Odznaczony został medalem „Gloria Artis” i „Złotym Medalem za Zasługi” oraz uhonorowany nagrodą „Piękniejsza Polska” Prezydenta RP.

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Carla Goldoniego 1
Warszawa 01-913

Źródło: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/spotkanie-z-gwiazda-kulisy-slawy-tadeusz-wozniak/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *