Netiokracja ze Złotym Mieczem w konkursie KTR 2018

28 maja br., podczas jubileuszowej Gali Konkursu KTR w Teatrze Polskim w Warszawie, reklama Netii pt. Netiokracja, otrzymała nagrodę główną – Złoty Miecz w kategorii Commmunication.

Celem konkursu organizowanego przez Klub Twórców Reklamy jest wyłanianie najlepszych prac w trzech głównych kategoriach: Communication, Design oraz Craft. W tym roku zgłoszono 1233 projektów, które oceniło 67-osobowe jury pod przewodnictwem Basa Korstena, dyrektora kreatywnego oraz partnera zarządzającego w amsterdamskim biurze J. Walter Thompson. Złoto w kategorii Communication otrzymała reklama Netii. Netiokracja została przygotowana przy współpracy z agencją Brasil.

– Netiokracja to reklama, która przedstawia nasz sztandarowy pakiet: internet + tv, niezmiennie za 49.90 zł przez cały okres trwania umowy. Wszystkie nasze oferty tworzone są z myślą o konkretnej grupie odbiorców, to samo robimy podczas tworzenia reklam. Stawiamy na oryginalny pomysł oraz perfekcyjną realizację. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że w nasze ręce trafił Złoty Miecz – mówi Bartłomiej Gierszyn, Dyrektor Marketingu B2C w Netii.

KTR działa w Polsce od 2004 r. Został stworzony przez twórców reklamy, którzy uczestniczą w ciągle zmieniającej się branży i wszystkie te zmiany uwzględniają, rozwijając konkurs. Celem KTRu jest wyłanianie najlepszych prac, ale także tych najlepszych z najlepszych, które przyznawane są w trzech głównych kategoriach: Communication, Design oraz Craft.

Pełna lista zwycięzców dostępna jest nahttp://www.ktr.org.pl/nagrody-ktr-2018/

Dookoła cogdziekiedy

cogdziekiedy

Sprawdź również

Będziemy oszczędzać coraz więcej. Dziś to średnio 14 proc. dochodów

30,2% polskich gospodarstw domowych, biorących udział w badaniu Związku Przedsiębiorstw Finansowych i Instytutu Rozwoju Gospodarczego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *