Sprawdź siłę i charakter w Górskim Runmageddonie!

Weekend 20-21 października będzie już ostatnią w tym roku okazją, żeby pokonać Górski Runmageddon, a co za tym idzie przeżyć jedno z najbardziej ekstremalnych wydarzeń roku. Organizator zaplanował 4 spektakularne górskie trasy najeżone morderczymi przeszkodami, z którymi zmierzyć mogą się dorośli, młodzież po 16 roku życia i dzieci w wieku 4-11 lat.

Górski Runmageddon Kocierz w gminie Andrychów odbędzie się na terenie przyległym do kompleksu hotelowego Kocierz Hotel&Spa. Będzie to ostatnia okazja w tym roku do pokonania malowniczego, a jednocześnie wymagającego górskiego biegu z przeszkodami. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica)  będą mogli zmierzyć się z trzykilometrową formułą Intro z ponad 15 przeszkodami oraz sześciokilometrowym dystansem Rekrut najeżonym co najmniej 30 przeszkodami.

Górskie trasy Runmageddonu gwarantują piękne widoki i mocny wycisk. Teren przy Kocierz Hotel&Spa z jednej strony jest bardzo malowniczy, pozwoli startującym poznać piękno Beskidu Małego. Z drugiej, jest niezwykle górzysty, dzięki czemu trasy, które przygotowujemy będą pełne podbiegów i zbiegów, a także naturalnych przeszkód, do których dodamy jeszcze nasze zmyślne konstrukcje. Jedno jest pewne będzie adrenalina, pot i łzy, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy lubią „poczuć, że żyją” do startu w Górskim Runmageddonie Kocierz. – mówi dyrektor eventu Paulina Kędziora.

Górski Runmageddon będzie też ostatnią szansą dla zaprawionych w boju Runmageddończyków do pokonania formuły Hardcore czyli 21-kilometrów naszpikowanych ponad 70 przeszkodami  i zdobycia tytułu Weterana. Najdłuższy dystans tej edycji cieszy się niezwykłą popularnością. Już ponad 2000 Runmageddończyków zdecydowało się zmierzyć się z tym wymagającym siły i charakteru dystansem.

Podczas weekendu z Runmageddonem, swoich siły w ekstremalnej zabawie sprobować będą mogły dzieci w wieku 4-11 lat, które będą mogły wystartować w formule Kids. Ci mali śmiałkowie, którzy zdecydują się pobiec w Runmageddonie Kids zmierzą się z dystansem 1 kilometra i pokonają ponad 10 przeszkód.

Do udziału w Runmageddonie można zapisać się poprzez stronę internetową: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-hardcore-kocierz-gm-andrychow-21-10-2018

Zapisy internetowe potrwają do dnia 18 października 2018 roku. Później będzie można zapisać się również na miejscu w Biurze Zawodów.

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Runmageddon

www: https://www.runmageddon.pl/

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *