Ruszają studia MBA Digital Transformation Politechniki Warszawskiej

Ruszają studia MBA Digital Transformation Politechniki Warszawskiej

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamia roczne studia MBA Digital Transformation. To nowa propozycja dla menedżerów zainteresowanych obszarem nowoczesnych technologii informatycznych oraz przygotowaniem siebie i swoich organizacji do wyzwań jakie niesie transformacja cyfrowa. Studia startują już w październiku.

„Technologie informacyjne zmieniają już nie tylko produkty i usługi, ale też modele biznesu i całe rynki. Metody i techniki Big Data, sztucznej inteligencji czy blockchain rozwijają się szybciej niż pomysły na ich wykorzystanie. Menedżerowie oraz inwestorzy są pod dużą presją: z jednej strony czują, że nie mogą stracić okazji i zaprzepaścić szans, z drugiej zaś nie rozumiejąc technologii obawiają się błędnych inwestycji. Znajomość nawet podstaw funkcjonowania takich rozwiązańdaje poczucie pewności, zachęca do eksperymentów i bardziej świadomego podejmowania ryzyka. Zapewniam, że można się tego nauczyć w łatwy i przyjemny sposób :)”-   mówi dr Andrzej Wodecki, opiekun merytoryczny studiów MBA Digital Transformation.

Wykłady, warsztaty oraz case studies poprowadzą wybitni fachowcy łączący teorię z praktyką i na co dzień pracujący z sukcesem w świecie biznesu. W gronie wykładowców będą również: prof. Witold Orłowski, autorytet w zakresie ekonomii, uznany komentator życia społeczno-gospodarczego, prof. Bartłomiej Nita, kierownik Katedry Teorii Rachunkowości i Analizy Finansowej UE we Wrocławiu, a także Jacek Santorski, Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa- jako opiekun merytoryczny filaru rozwoju osobistego.

Program  studiów opracowany został w oparciu o najnowsze trendy w biznesie i rozwoju nowych technologii, a także ponad 25-letnie doświadczenie Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej w prowadzeniu studiów MBA dla polskiej i międzynarodowej kadry menedżerskiej.

W programie znajdą się:

– Wysokiej jakości pakiet przedmiotów ogólnomenedżerskich MBA obejmujący kluczową wiedzę, praktyczne umiejętności menedżerskie oraz filar rozwoju osobistego menedżera.

– Nowoczesne technologie ICT: BigData, Internet of Things, Architektury IT, Distributed Ledgers, Blockchain

– Zagadnienia z zakresu Data Science

– Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja

– Technologie cyfrowe w biznesie

– Generowanie wartości i konkurowanie w świecie cyfrowym

– Przywództwo cyfrowe: Zarządzanie portfelem projektów IT, Organizacje wirtualne, Przywództwo cyfrowe: od wizji do rezultatu.

Co wyróżnia studia MBA Digital Transformation?

Unikatowa struktura programu: kompaktowa forma studiów oparta o dwie komplementarne części – ogólnomenedżerską i ścieżkę specjalizacyjną. Szansa na jednoczesne zdobycie solidnej dawki wiedzy z zarządzania w biznesie potwierdzonej uzyskaniem prestiżowego dyplomu MBA oraz praktycznych umiejętności w zakresie zastosowania nowych technologii w codziennej pracy menedżera.

Skuteczna metoda oparta na zasadzie “Learn – Do – Master”. Zajęcia prowadzone będą w przeważającej części w formule praktycznych warsztatów, podczas których uczestnicy przy wsparciu trenera będą projektować nowoczesne rozwiązania korzystając z najnowszych metod i narzędzi ICT

Zajęcia ruszają 19 października. Dla zainteresowanych organizowana jest sesja informacyjna on-line20 września o 17:00 oraz dzień otwarty 2 października. Formularz rekrutacyjny oraz więcej informacji o studiach dostępne są na stronie www.biznes.edu.pl

Organizatorem studiów  jest Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej jest jednym  z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 25 -letnią tradycją współpracy z renomowanymi  uczelniami założycielskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH – Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. W ramach naszych programów edukacyjnych menedżerowie otrzymują zestaw praktycznych umiejętności istotnych dla skutecznego zarządzania firmą i zespołami ludzkimi. Szczególny akcent położony jest na zrozumienie i adaptację technologii przyszłości. Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA – EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych.

Politechnika Warszawska Szkoła Biznesu

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

Będziemy oszczędzać coraz więcej. Dziś to średnio 14 proc. dochodów

30,2% polskich gospodarstw domowych, biorących udział w badaniu Związku Przedsiębiorstw Finansowych i Instytutu Rozwoju Gospodarczego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *