Skakać czy nie skakać???

Każdy z nas ma w sobie dziecko. Niektórzy mają go więcej a inni mniej, ale w jednym miejscu na świecie każdy, bez wyjątku, staje się stuprocentowym dzieckiem. Miejscem tym jest trampolina! Kiedy skaczemy, możemy poczuć się beztrosko, i zupełnie tak jak dziecko.  Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Kiedyś kupowano trampolinę na podwórko, a teraz chodzi się do parku trampolin. Ale trampolina to nie wszystko w takim parku.Dodaj do tego super ludzi, rozmaite atrakcje i miejsce do chillout’u. Te fragmenty idealnie skleja ze sobą park trampolin Airo Active Park mieszczący się w Centrum Handlowym Łopuszańska 22. Powiecie na pewno, że to kolejny park trampolin, nic nowego, ale muszę Was z tego błędu wyprowadzić.Po pierwsze Ario ma ok 3 tys. metrów kwadratowych, więc jest całkiem spore. Całość jest podzielona na dwie strefy: pierwsza, większa, przeznaczona jest do rekreacji i dobrej zabawy dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych; druga, nosząca imię Space kids, nieco mniejsza, dedykowana jest najmłodszym, dzieciom w wieku przedszkolnym i młodszym. Obie te części łączy kawiarenka, z której rodzice mogą przejść do swoich pociech w Space kids.     

Na początek jednak skupmy się na części największej, mieszczącej trampoliny. Mamy na niej trampolinowy halfpipe, długie trampoliny akrobatyczne, trampoliny i murki do wall run, strefę trampolinowego zbijaka, ściankę wspinaczkową, ścieżki ninja, wielką poduchę do akrobacji, baseny z gąbkami, kosz do wsadów z wyskoku, air track, twister i coś co nadaje wyjątkowości temu parkowi a mianowicie trapez nad basenem z gąbkami na którym możemy poczuć się jak cyrkowiec.                                                                                           

Przeskoczmy teraz do kawiarenki. Mamy z niej widok na cały kompleks a przekąski i napoje są zawsze świeże. Przy kawiarence są trzy sale konferencyjne dla tych co muszą odbyć spotkanie integracyjne czy spotkania biznesowe z firmy lub szkoły a potem można wskoczyć na trampoliny.                                                                                                  

Skakać czy nie skakać???

Teraz przejdźmy do strefy Space Kids. Została ona stworzona z myślą o najmłodszych, ale i rodzice mogą się bawić ze swoimi pociechami, mając bezpośredni dostęp do strefy z kawiarenki. Maluchy mają do dyspozycji: basen z piłkami z podświetlaną podłogą; armatki na piłeczki, z których mogą strzelać do celu; falowaną zjeżdżalnie; zjazdy w pontonie i parę zwykłych zjeżdżalni. W tej strefie znajdziemy również sale interaktywne czy edukacyjne, sale urodzinowe, każda w innym klimacie, na przykład Kraina Lodu czy Gwiezdne Wojny. To zaledwie ułamek tego co oferuje Airo Active Park. Zapraszam na wypróbowanie samemu całego wachlarza ofert parku.  Dodać trzeba, że personel w Airo jest bardzo miły, przyjazny i otwarty. Więc nie pozostaje nic tylko wskoczyć w wir dobrej zabawy.     

Krzysztof Górski

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

„LOVE LAS. BAJKA EKOLOGICZNA”

Gdy pewnego dnia w leśnym domku ostatniej dobrej Wiedźmy Zuzanny zjawiają się dwie podstępne koleżanki, Zenobia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *