Zespół “Volta” występy w czerwcu

Zespół “Volta” wystąpi w czerwcu:

15 czerwca 2019 r. godz. 18.00 – koncert “Kompozytorzy, których muzyki słucha cały świat” – Staromiejski Dom Kultury.

16 czerwca 2019 r. god. 13.00 – udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Poloneza – sala widowiskowa Biblioteki Rolniczej ul. Krakowskie Przedmieście.

25 czerwca 2019 r. godz. 18.00 – koncert “Warszawa ja i ty” – Dom Kombatanta, ul. Sternicza 125.


SUKCES ZESPOŁU „VOLTA”

Zespół “Volta” SDK, wziął udział w VII Przeglądzie Piosenki Polskiej “Kocham Cię Ojczyzno”. Organizatorem przeglądu był Dom Kultury „Miś” filia Ośrodka Kultury „Arsus” w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy. Eliminacje i koncert finałowy odbył się 29 kwietnia 2019 roku w Ośrodku Kultury “Arsus”. Zespół “Volta” wystąpił w kategorii muzycznej “chór” i wykonał dwa utwory: 1. Poloneza “Pożegnanie Ojczyzny” – słowa H. Szymulska, muzyka M.K. Ogiński, opracowanie A. Janaszek, 2. “Piosenkę o mojej Warszawie” – słowa i muzyka Albert Harris, opracowanie T. Kaznowski.
Zespół “Volta” zajął I miejsce w kategorii “chór” i został owacyjnie przyjęty przez słuchaczy i komisję. Jest to nasza kolejna muzyczna przygoda i udział w tym konkursie. Wspaniałe jest to, że w czasie Przeglądu panuje atmosfera przyjaźni, szacunku, a organizacja jest bardzo dobra. Słowa uznania należą się p. Bogdanowi Kałużnemu, który chętnie dopasowuje godziny występów do możliwości, głównie komunikacyjnych uczestników (występują tu zespoły, chóry i soliści z całego woj. mazowieckiego).

Źródło:
http://www.sdk.pl/1662-zespol-volta-wystepy-w-czerwcu?date=2019-06-15-00-00

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *