Zgłoszenia na XXVI Przegląd Filmów Alpinistycznych

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie ma zaszczyt ogłosić, że XXVI Przegląd Filmów Alpinistycznych im.Wandy Rutkiewicz odbędzie się w dniach 10-12.05.2019 r.

PFA im.Wandy Rutkiewicz jest jednym z najstarszych przeglądów filmów górskich w naszym kraju – organizowanym od 1993 roku, tj. od pierwszej rocznicy zaginięcia polskiej alpinistki. Przeglądy cieszą się uznaniem środowiska alpinistycznego i mają szerokie grono sympatyków. Impreza ma charakter niekomercyjny, wstęp na wszystkie spotkania organizowane w ramach festiwalu jest bezpłatny, poza programem głównym przewidziana jest również część edukacyjna z udziałem młodzieży szkolnej.

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!

Wszystkich twórców filmowych, amatorów i profesjonalistów zachęcamy do nadsyłania swoich filmów w szeroko rozumianej tematyce górskiej. Jesteśmy otwarci na propozycje – mile widziane różne formy filmowe: dokumentalne, animowane, fabularne długo i krótkometrażowe, eksperymentalne i inne. Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: edukacja@muzeumsportu.waw.pl, wraz ze wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (skan lub zdjęcie) do końca lutego 2019 r.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

 

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *