BITAMINA W TRASIE

Bitamina znów robi objazd po Polsce! Zespół zaplanował dwadzieścia występów w ciągu najbliższych kilku miesięcy, pojawi się między innymi w Katowicach, Olsztynie, Wrocławiu i Toruniu. Na trasie nie mogło zabraknąć Warszawy.

Muzyka Bitaminy cieszy się popularnością wśród młodych ludzi, ponieważ trudno ją zaszufladkować – to połączenie odrobiny popu, rapu, nieco więcej hip-hopu i jazzu awangardowego, ale głównym składnikiem jest przede wszystkim swoboda płynąca z artystów. Nie trzymają się żadnych zasad, nie reklamują się, a mimo wszystko mają duże grono oddanych fanów. Podbili serca albumem „Plac zabaw”, następnie wydali krążek „C”, a ich ostatnie dzieło to płyta „Kawalerka” opowiadająca o pierwszych samodzielnych decyzjach, o wyjściu spod parasola ochronnego rodziców. Szczęśliwi ci, którzy będą na koncercie, ponieważ będzie można usłyszeć zupełnie nowe piosenki z albumu zaplanowanego na wiosnę 2019!

Bilety na występ 22 lutego w warszawskim klubie Palladium wyprzedały się najszybciej ze wszystkich miejscowości, w których wystąpi Bitamina, ale warto śledzić grupę koncertową na Facebooku, gdzie od czasu do czasu pojawiają się oferty odsprzedania wejściówek (dokonując zakupu z drugiej ręki pamiętajcie, by dokładnie sprawdzić z kim macie do czynienia – najlepiej jest poprosić o wysłanie zdjęcia biletu w nietypowej scenerii, np. z leżącą obok łyżką albo zwyczajnie z danymi sprzedającego na karteczce znajdującej się obok przedmiotu zakupu. W ten sposób będziecie mieli pewność, że ta osoba naprawdę posiada fizyczną kopię biletu).
Jeśli jeszcze nie znacie tego zespołu, warto ich posłuchać. Oprócz chyba najbardziej rozpoznawalnego kawałka „Dom”, sprawdźcie też „Pytanie do niej”, „Elephnat” czy też efekt współpracy z Dawidem Podsiadło: utwór „Nikt”. Życzymy przyjemnego słuchania!

Milena Hausman

Dookoła Milena Hausman

Milena Hausman

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *