2 Zjazd Mydelniczek

Zapraszamy serdecznie małych i dużych amatorów pojazdów bezsilnikowych. Pomysłodawcą projektu jest Krzysztof Kocimski, nasz sąsiad, mieszkaniec Służewca. W organizacji całego przedsięwzięcia wspiera go Dom Kultury Kadr. Zainteresowanych przebiegiem pierwszej edycji Zjazdu zachęcamy do obejrzenia filmu: https://web.facebook.com/events/2045399585550116/permalink/2045429492213792/

Wyścig mydelniczek jest skierowany do rodziców z dziećmi. Grupy, które zdecydują się na udział w projekcie, dostaną wsparcie w budowie pojazdów. Odbędzie się kilka warsztatów, podczas których uczestnicy będą wykonywać poszczególne etapy budowy mydelniczki według projektu przygotowanego przez Krzysztofa.

Wraz z Krzyśkiem serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne dotyczące drugiego Zjazdu Mydelniczek. Odbędzie się ono 9 lutego o godz. 14-stej. Na pierwszym spotkaniu nakreślimy zakres prac i wspólnie ustalimy terminy kolejnych spotkań. Omówimy też sprawy związane z zakupem materiałów do budowy pojazdów oraz odpowiemy na wszelkie Wasze pytanie dotyczące konstruowania mydelniczek.

Zapisy:

Do udziału w projekcie zapraszamy rodziny, których dzieci uczęszczają do szkół podstawowych na Służewcu. Zgłoszenia do projektu przyjmujemy pod mailowo (m.grabarski@dkkadr.waw.pl albo m.kuczynska@dkkadr.waw.pl) lub telefonicznie (787 086 401). Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

9 luty godzina 14.00-16.00

 

DK Kadr

ul.Przemysława Gintrowskiego 32

02-697 Warszawa

 

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *