Warsztaty wokalno-aktorskie w ramach Akcji “Zima w Mieście”

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 lat na bezpłatne warsztaty wokalno-aktorskie w ramach Akcji “Zima w Mieście”. W ramach warsztatów:doskonalenie  emisji głosu, dykcji, bycia na scenie. Nauka interpretacji śpiewanych utworów, choreografii itp. Każdy uczestnik musi mieć przygotowaną jedną piosenkę w języku polskim i podkład muzyczny na płycie lub pendrive.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy mailowo zastow@wck-wawer.pl. Projekt Finansowany z Budżetu Partycypacyjnego 2019.

Trenerki wokalne:

Ewelina Stepanczenko-Stolorz
Aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Współpracowała z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi oraz w Teatrze Scena Prapremier Invitro w Lublinie. Była współzałożycielką Nieformalnej Grupy Avis z którą zrealizowała m.in.spektakl „Kukułka” w reż.Agaty Biziuk.Za rolę w spektaklu otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na II Festiwalu Teatrów Nieinstytucjonalnych „X-OFF 2008”.
Przez pięć lat była etatową aktorką Teatru Rozrywki w Chorzowie, w tym czasie występowała m.in.w takich spektaklach jak: „Wesołe kumoszki” reż.: Laco Adamik, „Położnice Szpitala św. Zofii” reż.:Monika Strzępka,”Bierzcie i jedzcie” reż.:Monika Strzepka.
Ma w swoim dorobku kilka ról w serialach telewizyjnych m.in. „Barwy szczęścia”, „Lekarze”, „Na wspólnej”. Pracuje jako lektorka i aktorka dubbingowa.Swoją przygodę z dubbingiem rozpoczęła rolą Vivian Wembey w filmie „Trasformers.Ostatni Rycerz”. Współpracuje z Teatrem Rampa w Warszawie,gdzie gra w spektaklu „Babcia mówi pa pa” w reżyserii Agaty Biziuk.
Jest również instruktorką aktorstwa w Broadway Musical School.

Helena Siekierska

Aktorka, teatrolog, instruktor teatralny. Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej na kierunku aktorskim oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze. Absolwentka X APT Gardzienice. Aktorka Kolektywu Supernova, nagrodzonego w 2017 roku na Festiwalu Pierwszy Kontakt w Toruniu. Za spektakl w reżyserii Marcina Wierzchowskiego „Pospolite żywoty martwych Polaków”. Laureatka pierwszej nagrody ogólnopolskiego konkursu wokalnego im. Jonasza Kofty, „Moja Wolności”. Wraz z zespołem Ślady wydała w 2017 roku płytę “Tak będzie lepiej”. Razem ze Śladami grała koncerty, m.in. w Klubie Komediowym. Zespół nagrał również teledysk do utworu „Ech. wy ludzie, co żyć potraficie” z udziałem takich artystów jak: Irena Jun, Andrzej Pągowski, Tomasz Sikora czy Justyna Jary. Ma w swoim dorobku kilka ról telewizyjnych, w serialach: „M jak miłość” i „Klan”. Od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne z dziećmi i młodzieżą. Między innymi w Akademii Młodych Talentów.

KARTA ZGŁOSZENIA

Źródło: http://www.wck-wawer.pl/zastow/aktualnosci/2019/warsztaty-wokalno-aktorskie-w-ramach-akcji-zima-w-miescie

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

EDYTA GEPPERT – KONCERT JUBILEUSZOWY – 17.01.2021

Szanowni Widzowie,Informujemy, że w związku z wprowadzeniem żółtej strefy epidemicznej na terenie całej Polski, koncert Edyty …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *