WARSZTATY PILATES FLOW W PROFILAKTYCE ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

? Wraz z Domem Kultury Świt serdecznie zapraszam na pierwsze warsztaty z cyklu profilaktyki ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA!

? Zajęcia skierowane są zarówno do osób cierpiących na bóle pleców, prowadzących siedzący tryb życia, jak i tych które regularnie uprawiają sport np. bieganie, ale chcą wprowadzić do swoich treningów urozmaicenie i potrzebują treningu uzupełniającego.

? Podczas warsztatu dowiesz się, jak prawidłowo należy się rozgrzewać i dlaczego to takie ważne, niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem amatorem, czy dopiero zaczynasz przygodę z regularną aktywnością ruchową. Nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych i dowiesz, co kryje się pod tą tajemniczą nazwą. W dalszej części zapoznamy się z podstawowymi ćwiczeniami PILATES i ANIMAL FLOW i dowiemy, co one mają wspólnego ze ZDROWYM KRĘGOSŁUPEM. Bez obaw! Każde ćwiczenie będzie dostosowane do możliwości Twojego ciała!

? W skrócie:

? PILATES to zestaw ćwiczeń jednocześnie wzmacniających, rozciągających i stabilizujących mięśnie głębokie. Ćwiczenia wykonywane są na macie w sposób bezpieczny dla stawów, dzięki czemu może je wykonywać każdy, niezależnie od swojego stanu zdrowia. PILATES działa dotleniająco i relaksująco, poprzez naukę prawidłowego oddechu, dzięki czemu uwalnia ciało z różnych napięć. Ponadto poprawia zarówno poczucie psychiczne jak i fizyczne osoby ćwiczącej.

? ANIMAL FLOW to z kolei ćwiczenia inspirowane ruchami zwierząt. A to właśnie zwierzęta poruszają się w sposób instynktowy, dobrych dla ich ciała. Ruch każdego zwierzęcia jest zawsze przemyślany i celowy. Uczmy się zatem od tych mądrych istot, abyśmy mogli cieszyć się zdrowym, silnym i elastycznym ciałem!

? Całość zakończymy pół godzinnym rozciąganiem ?

? O prowadzącej:

Nazywam się Małgorzata Mostowska. Jestem dyplomowaną Instruktorką Pilates, certyfikowaną Instruktorką Animal Flow, a także, z zamiłowania, propagatorką aktywnego stylu życia. Od dziecka uprawiam wiele dyscyplin sportowych: narciarstwo zjazdowe, pływanie, jazda na rowerze, piesze wędrówki po górach, łyżwiarstwo, fitness oraz narciarstwo biegowe.
Ukończyłam kurs samoobrony dla kobiet prowadzony przez Warszawską Straż Miejską, a także 2 półmaratony warszawskie.

Uczestniczę w wielu szkoleniach, które nieustannie podnoszą moje kwalifikacje oraz wiedzę.

Moją pasją jest taniec, dzięki któremu odkryłam PILATES oraz ANIMAL FLOW, a także zainteresowałam się wszelkiego rodzaju aktywnościami fizycznymi typu Body & Mind, które wymagają świadomego ruchu ?
Bo świadomy ruch to świadome, piękniejsze i zdrowsze życie! ?

Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne z: Pilatesu, Animal Flow, Stretchingu oraz Zdrowego Kręgosłupa.

? Termin zajęć: sobota 01.12.2018, godz.12.00-14.30. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

? Koszt udziału w warsztatach: 40,00 zł od osoby za 2,5 godziny.

? Więcej informacji i zapisy: http://dkswit.com.pl/pilates/, pod numerem telefonu: (22) 811-01-05 wew. 103, 112 lub w Sekretariacie (pok. nr 30 na I piętrze).

? Zapisy przyjmujemy do 29 listopada

? Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów do 30.11.2018 w przypadku małej ilości osób.

Źródło: http://dkswit.com.pl/warsztaty-pilates-flow-w-profilaktyce-zdrowego-kregoslupa-01-12-2018/

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

„LOVE LAS. BAJKA EKOLOGICZNA”

Gdy pewnego dnia w leśnym domku ostatniej dobrej Wiedźmy Zuzanny zjawiają się dwie podstępne koleżanki, Zenobia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *