MICHAŁUFKA po raz siódmy

W niedzielę 29 września odbył się w Klubie Tenisowym Break jedyny w swoim rodzaju turniej imieninowy Michałufka 2019! Zgłosiło się ok. 50 osób, które rywalizowały w trzech kategoriach: singiel Open, debel do lat 10 i do lat 14. Wszyscy stworzyli w Break-u fantastyczną tenisowo-przyjacielską atmosferę. Rozgrywki trwały 9 godzin, zawodnicy dawali z siebie wszystko, mecze były bardzo emocjonujące i zacięte. Akumulatory można było podładować  dzięki domowym wypiekom, sałatkom, i specjałom na grillu serwowanym przez solenizanta Michała. Od dwóch lat

Michałufka jest rozgrywana jako Yonex Day. Żartobliwie rzecz ujmując to jedyny turniej tenisowy, na który można a nawet trzeba przyjść bez swojej rakiety! Dlaczego? Ponieważ ta oryginalna formuła polega na tym, że zawodnicy muszą grać rakietami firmy Yonex, zapewnionymi na czas turnieju przez sponsora. Każdy ma możliwość wybrania dla siebie na mecz odpowiedniej rakiety z najnowszej kolekcji. Dla każdej kategorii turniejowej jest ufundowana do wylosowania jedna rakieta oraz gadżety Yonex. W tym roku zwycięzcą singla Open został Robert Wysocki, który zaimponował spokojem i opanowaniem na korcie i wybrnął z wyniku 2:5 pokonując w finale Maćka Sikorę 7:5. Trzecie miejsce wywalczyli: Tomasz Kizler i Janek Kowalczyk. Rozgrywki deblowe do lat 10 wygrali: Mikołaj Karpiński i Tymon Kowalczyk, srebro przypadło Paulinie Piaseckiej i Zosi Gorzelak, brąz dla Laury Caruk i Janka Caruka oraz Krzysia Deca i Gustawa Rejenta.  Kategoria debel do lat 14 to zwycięstwo Kuby Walewskiego i Ludwika Klepacza, na drugim miejscu uplasowali się Mikołaj Owramko i Janek Urbański, trzecie miejsce zdobyły pary: Zosia Zdanowicz, Oskar Pogoda oraz Karolina Szmyd, Patrycja Bok. Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju.

      Sponsorzy nagród, którym ogromnie dziękujemy za wsparcie, to: firma Yonex, Sushi Wesoła, Pizza z Radości, pracownia ceramiczna Niezapominajka, szkoła muzyczna Yamaha, pan Aleksander Owramko, salon kosmetyczno- fryzjerski Margot, KT Break.

      Zdjęcia oraz informacje o kolejnych wydarzeniach w Break-u  na stronie www.tenisbreak.pl i facebooku Break Klub Tenisowy. Prowadzimy stały nabór do grup dla dzieci, młodzieży i dorosłych – informacje trener Paweł Caruk 604 962 229.

            Wystartowały zapisy na zimowy obóz do Włoch. Serdecznie zapraszamy z Nami do zjawiskowej i słonecznej Aprici w drugim tygodniu ferii. Zapewniamy szkolenie na stoku, pobyt w luksusowym 4-gwiazdkowym hotelu jedyne 50 metrów od wyciągu, wieczorne animacje dla dzieci. Szczegóły na stronie i u trenera Michała Caruka 602 243 323. 

Break Klub Tenisowy

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

„LOVE LAS. BAJKA EKOLOGICZNA”

Gdy pewnego dnia w leśnym domku ostatniej dobrej Wiedźmy Zuzanny zjawiają się dwie podstępne koleżanki, Zenobia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *