Sadyba Best Mall z pierwszą w Polsce bezobsługową wypożyczalnią motocykli

Pierwsza w Polsce bezobsługowa motostacja została otwarta w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall. Wypożyczalnia firmy Motoride oferuje motocykle premium marki BMW oraz umożliwia wypożyczenie i zwrot pojazdu o dowolnej porze za pomocą smartfona. Motostacja w charakterystycznej żółto-czarnej kolorystyce stanęła przy wejściu głównym do galerii od ulicy Powsińskiej w Warszawie.

Z usług wypożyczalni można korzystać przez całą dobę. Pylon motostacji został wyposażony w skrzynki, które umożliwiają wygodny odbiór i zwrot kluczyków oraz dokumentów za pomocą smartfona. Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem pojazdu są dopełniane przez internet, dzięki temu nie ma konieczności spotkań czy też odbioru lub zwrotu motocykla o określonej porze.

Do dyspozycji klientów motostacji zlokalizowanej przy Sadyba Best Mall zostały oddane motocykle marki BMW 1200 GS w najwyższej wersji wyposażenia. Dzięki współpracy z BMW Motorrad klienci będą zawsze mieli do dyspozycji najnowsze modele premium tej marki. Oferta skierowana jest do pasjonatów motoryzacji, którzy pragną wybrać się w dalszą trasę na wycieczkę motocyklem, lecz nie odczuwają potrzeby posiadania własnego jednośladu. Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie muszą martwić się o ubezpieczenie, garażowanie, przeglądy okresowe czy o utratę wartości własnego pojazdu.

Bezobsługowa wypożyczalnia motocykli to kolejna nowość na terenie warszawskiej galerii – w sierpniu br. Sadyba Best Mall udostępniła dwa miejsca parkingowe dla użytkowników aplikacji Traficar.

Klépierre

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

Będziemy oszczędzać coraz więcej. Dziś to średnio 14 proc. dochodów

30,2% polskich gospodarstw domowych, biorących udział w badaniu Związku Przedsiębiorstw Finansowych i Instytutu Rozwoju Gospodarczego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *