Koncert „Podróże literackie Jacka Kaczmarskiego”.

Zapraszamy na koncert w wykonaniu Antoniego  Murackiego,  Doroty Osińskiej, Andrzeja Ozgi, Piotra Kajetana Matczuka, Pawła Golenia i Krzysztofa Jaszczaka.

28 października o godz. 17.00

Pomysłodawca koncertu Antoni Muracki proponuje podróż po świecie wyobraźni Jacka Kaczmarskiego. Zaprasza do wysłuchania około  dwudziestu pieśni poety, czasem mniej znanych, czasem popularnych, które zabiorą słuchaczy w świat indywidualnych interpretacji literatury i rzeczywistości. Kaczmarski był erudytą, człowiekiem, który wielką wagę przywiązywał do słowa a w szczególności do przekazu, który coś mówił o naturze ludzkiej, o stosunku do Boga, natury, historii czy etyki. Widział piękno i tragizm ludzkiego losu.

Bilety 20 zł, przedsprzedaż od 23.10 w kasie BOK i na eventim

Antoni Muracki

Antoni Muracki, poeta, bard, kompozytor, od ponad 30 lat wykonuje swoje niebanalne pieśni, wzruszające i zachwycające, rozśmieszające i zmuszające do myślenia. Bogate w warstwie harmonicznej, posiadają nierzadko urzekającą melodyjność. Koncerty artysty to spektakle satyryczno-liryczne, o dużym ładunku emocjonalnym, który niosą  zarówno tekst, muzyka, jak i dojrzałe wykonanie.

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Carla Goldoniego 1
Warszawa 01-913

Źródło: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/koncert-podroze-literackie-jacka-kaczmarskiego/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *