Spektakl w prezencie na 13. urodziny Teatru Polonia

Spektakl w prezencie na 13. urodziny Teatru Polonia

w 2018 roku Teatr Polonia świętuje swoje 13. urodziny. W październiku 2005 r. w teatrze prowadzonym przez stworzoną rok wcześniej Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury odbyła się pierwsza premiera – „Stefcia Ćwiek w szponach życia” Dubrawki Ugrešić, a miesiąc później druga – „Ucho gardło, nóż” – monodram w wykonaniu Krystyny Jandy według książki Vedrany Rudan. Przez kolejne lata na dwóch scenach Polonii oraz w plenerze (na Placu Konstytucji) miłośnicy teatru mogli oglądać 70 premier (a w sumie ponad 5000 spektakli), w których zagrało ponad 300 znakomitych aktorów. W trakcie 13 lat istnienia stołeczną Polonię odwiedziło około półtora miliona widzów!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich na premierowy spektakl KRZESŁA w reżyserii Piotra Cieplaka, który 29 października o 19:30 zostanie zagrany dla Państwa w prezencie!

Bezpłatne zaproszenia będą mogli Państwo odebrać w poniedziałek 22 października od 12:00 w kasie Teatru Polonia. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje. W trakcie oczekiwania “kolejkowicze” będą mogli napisać życzenia dla naszego teatru na specjalnych arkuszach oraz zapoznać się z bieżącym repertuarem.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za dobre i piękne 13 lat. Przed nami kolejny sezon, w naszym mniemaniu bardzo atrakcyjny, zapraszamy Państwa zawsze bardzo serdecznie!

Krystyna Janda i Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *