Milongi w Wilanowie

Tango w Miasteczku Wilanów edycja Lato 2018 – niedziele: 8.07 i 19.08
Tango to jedna z najprzyjemniejszych aktywności: jest muzyka, parkiet, objęcie… Ci, którzy załapią bakcyla, twierdzą, że już nic nie jest takie samo… W tangu znajdują ruch, piękne dźwięki i spotkanie z płcią przeciwną.


Tango to NIE kabaretki i róża w zębach!
To rozwijający się – muzycznie i ruchowo – współczesny taniec socjalny, przyciągający coraz więcej ludzi, często młodych. Kobiety są kobiece, mężczyźni męscy… Niejedna para odnalazła dawny blask, niejedna osoba znalazła partnera także na życie…
Przyjdź i poczuj ten klimat!

WSTĘP WOLNY!

Milongi w Wilanowie

W lato lubimy tango na powietrzu. Korzystając z rewelacyjnych warunków filii Centrum Kultury Wilanów w ALTO – zatańczymy na przestronnym tarasie z idealnym podłożem!
Formuła spotkania będzie podobna do tej już znanej z Kolegiackiej.

Zapraszamy w niedzielę 8.07.
Godz. 17.00. – zaczynamy pokazem! W pięknej sali z widokiem na Miasteczko Wilanów i rewelacyjnym parkietem. Wystąpią Facundo Peñalva i Justyna Grzegorczyk. Facundo to rodowity, gorącokrwisty Argentyńczyk. Maestro, tango dj, charyzmatyczny tancerz i nauczyciel. Jego uczniowie szybko robią postępy. Justyna jest tanguerą i nauczycielką młodego pokolenia, niezwykle uzdolnioną ruchowo. Potrafi jasno wytłumaczyć zawiłości tangowych kroków. Kto wie – może niebawem poprowadzą zajęcia dla wilanowian…?

Po pokazie – krótka lekcja kroku podstawowego, która tanga jeszcze nie nauczy, ale wprowadzi w podstawy podstaw ? Przyjdź i spróbuj!
Godz. 18.00 – 20.00 – MILONGA! Przenosimy się na fantastyczny taras z widokiem na panoramę Miasteczka Wilanów. To okazja do popatrzenia na tych, którzy tańczą tango dla przyjemności. Ci, co spróbowali lekcji kroku, będą mogli utrwalić nowe umiejętności. Zagra brawurowa, niebojąca się wyzwań Tango DJ-ka: Anna Pietruszewska, organizatorka znanego i lubianego Beskid Tango Marathon oraz Tanga pod Żaglami, prezeska fundacji BB Tango. Będzie muzycznie energetycznie!

Zapewniamy:
* przestronną salę na pokaz i lekcję kroku
* taras na milongę,
* wodę mineralną.

Impreza jest dla tańczących i tych, którzy by chcieli, oraz tych, którzy nie wiedzą, że chcą ?
Parkowanie: parking podziemny „Alto”, 1,5 godz. bezpłatnie.

Organizatorzy:
Centrum Kultury Wilanów
Fundacja BB Tango
Patronat: Tango Te Amo

Alto Wilanów

Al. Rzeczypospolitej 14 Warszawa

Źródło: http://kulturawilanow.pl/wydarzenie/milongi-w-wilanowie/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *