FOTOGRAFIA Z OKNA

31/05/2020 / Ndz.

FOTOGRAFIA Z OKNA

Dziś chcemy przedstawić Państwu pomysł projektu dla wszystkich mieszkańców Ursynowa, niezależnie od wieku. Pomyśleliśmy, żeby stworzyć wspólny obraz naszej dzielnicy podczas trwania akcji #zostańwdomu. Prosimy o przesłanie do nas zdjęcia widoku z Państwa okien. Każdy z nas ma teraz ułatwiony dostęp do aparatów fotograficznych, choćby tych w telefonach komórkowych, dlatego pomyśleliśmy, że w projekcie może wziąć dosłownie każdy. Nie kierujemy się tylko do profesjonalnych fotografów. Dzięki temu możemy przedstawić swoje zaangażowanie w walkę z koronawirusem, dodać sobie otuchy i poczuć jedność.

Prosimy o przesyłanie do nas zdjęć i zachowanie oryginalnych plików. Inspirowani ikoniczną pracą Józefa Robakowskiego „Z mojego okna” (do obejrzenia pod Tym linkiem chcemy wydrukować wszystkie zdjęcia i zorganizować w naszej galerii kolektywną wystawę prezentującą naszą dzielnicę z tej perspektywy, jaka jest na obecną chwilę nam najbliższa.

Projekt będzie trwał do końca trwania zagrożenia epidemiologicznego.

Zapraszamy

Źródło:  https://dokursynow.pl/wydarzenia/fotografia-z-okna/ 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

made in JAZZ: O.N.E. QUINTET

KONCERT sob 24.10 godzina 19.00 sala: Broadwaybilety: 20 zł, do nabycia online lub w DK Kadr Zespół O.N.E. Quintet wykonuje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *