Dwie Godziny dla Rodziny – spektakl „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa”

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice, serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie na pierwszą w nowym sezonie imprezę z cyklu „ Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 r. o godz. 12.30.

Dla widzów od 3 lat

Bilety: 10 zł, przedsprzedaż od 24.09

Po raz drugi na scenie Bielańskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Teatr Ptasie Melodie. Tym razem będziecie mogli obejrzeć spektakl zatytułowany „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa”. W stawim domu, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Jak to czasem bywa, między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa… Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni.
Bajka powstała z myślą o tym, aby wskazać dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka. Pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem. Przedstawienie jest przede wszystkim o tolerancji na naszym “własnym podwórku”.

Po spektaklu zapraszamy na  zajęcia plastyczne.

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Carla Goldoniego 1
Warszawa 01-913

Źródło:  
https://bok-bielany.eu/wydarzenia/dwie-godziny-dla-rodziny-spektakl-niebrzydkie-kaczatko-i-magiczna-szafa/

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *