11 STYCZNIA (PIĄTEK), GODZ. 19:30 GRUNT TO BUNT FEST – SKADYKTATOR / SZWINDEL

Skadyktator to „Jedyny Dyktator, Którego Kochają Wszyscy”. Jego Wysokość SKADYKTATOR – grał w Czechach, Hiszpanii, Rosji, Litwie, Białorusi, Gruzji, Portugalii, Wenezueli i cały czas zdobywa nowe tereny dla najwspanialszego SKA rytmu. Skadyktator głosi jednoczące i niebezpieczne, hasło otwierające trzecie SKA oko! i poszerzające świadomość. Występy Skadyktatora i Jego Kosmicznego Combo przekraczają iluzję i docierają do źródła nieskończoności!

Po koncercie Skadyktatora będziesz innym człowiekiem!
To początek Nowego Wspaniałego SKA świata!
Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo! SKA SKA SKA!

Szwindel – Zespół pochodzący ze stolicy Mazur Zachodnich – Iławy. Gra energicznie podrasowany Punk z dominującą warstwą melodyczną zapewnianą przez hałaśliwą sekcję dętą, nostalgiczny akordeon oraz energiczną wokalistkę. Żeby nie było za nudno, odpowiedni poziom hałasu śrubuje oczywiście zestaw gitarowo-basowo-perkusyjny. Grają sobie od 2011 roku i jeżdżą to tu, to tam – od Warszawy aż po Gdańsk. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na świeży powiew starego punka w nowym, nieszufladkowym wydaniu. Zespół gra w ramach przesłuchń do festiwalu Rock Na Bagnie 2019.

BILETY: 15 ZŁ

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

Źródło: https://www.oko.com.pl/calendar/950-11-stycznia-piatek-godz-19-30-grunt-to-bunt-fest-skadyktator-szwindel

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *