Warsztaty kompetencji wychowawczych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na warsztaty kompetencji wychowawczych, które będą realizowane w MDK w ramach programu Lokalny System Wsparcia „Razem z Ochotą”. Każdy kto chciałby lepiej dogadywać się ze swoim dzieckiem, dowiedzieć się jak skutecznie wyznaczać granice w rodzinie, radzić sobie z emocjami własnymi i dziecka, budować dobre relacje i umacniać więzi rodzinne znajdzie tu coś dla siebie.

Pierwsze, organizacyjno-informacyjno-zapoznawczo-rozpoznawcze spotkanie warsztatowe odbędzie się tuż po imprezie gwiazdkowej Fabryka Świętego Mikołaja, inaugurującej II edycję Lokalnego Systemu Wsparcia „Razem z Ochotą”. Gorąco zapraszamy po imprezie do sali Klubu „X” w najbliższą sobotę 16 grudnia 2017r.

Warsztaty dla rodziców będą się odbywać raz w miesiącu w sobotę, a równolegle prowadzone będą warsztaty zachowań konstruktywnych dla dzieci, tak więc podczas zajęć Wasze dzieci będą miały zapewnioną fachową opiekę i świetną zabawę. Będzie też czas na wspólne spotkanie dzieci i rodziców i międzypokoleniową zabawę, pełną niespodzianek i pięknych przeżyć. Raz w półroczu na uczestników warsztatów – rodziców i dzieci – czeka też fantastyczny wyjazd integracyjny.

 

Młodzieżowy Dom Kultury “Ochota”

Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

 

Dookoła Martyna

Avatar

Sprawdź również

27. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

Międzynarodowy Festiwal Kolędi Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika  Zapraszamy do udziału w 27 edycji największego festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *